Sieć COSTA EXPRESS liczy już 200 maszyn!

Sieć COSTA EXPRESS liczy już 200 maszyn!

COSTA COFFEE POLSKA uruchomiła 200. kawomat, który stanął na krakowskiej stacji paliwowej sieci Shell, przy ul. Conrada 33. Samoobsługowe kawomaty umożliwiają zakup kawy przygotowanej na bazie legendarnej mieszanki Mocha Italia. Strategicznym partnerem sieci COSTA EXPRESS jest Shell. Poza siecią Shell, punkty COSTA EXPRESS znajdują się także na stacjach LOTOS, w punktach Sodexo, a także w sklepach detalicznych, np. w sieci Piotr i Paweł.

W związku z rosnącą popularnością kawomatów wśród klientów i ogromnym zainteresowaniem partnerów biznesowych, spółka planuje dalszy intensywny rozwój sieci. Do końca bieżącego roku finansowego (do końca lutego 2016 r.) powstanie jeszcze około 10 maszyn vendingowych. Kolejny rok finansowy (do końca lutego 2017 r.) zakończy się dla sieci COSTA z liczbą około 250 kawomatów w całej Polsce. Z kolei w perspektywie 5-6 lat liczba kawiarni COSTA COFFEE wzrośnie do około 200, a liczba maszyn vendingowych do około 550-600. Tym samym kawa marki COSTA będzie oferowana w około 800 punktach w całym kraju.

BrandLab odpowiada za całość działań komunikacyjnych związanych z rozwojem sieci maszyn vendingowych COSTA EXPRESS na polskim rynku.

12 lutego 2016