?Evolution of Work? ? prezentacja najnowszego badania zrealizowanego przez ADP!

?Evolution of Work? ? prezentacja najnowszego badania zrealizowanego przez ADP!

W poniedziałek, 11 kwietnia br. w Hotelu Hilton w Warszawie, odbyło się spotkanie poświęcone prezentacji najnowszego badania przeprowadzonego przez ADP Research Institute. Badanie dotyczyło zmieniającego się globalnego środowiska pracy i objęło swoim zasięgiem ponad 2 tys. pracowników i pracodawców z 13 krajów.

Podczas wystąpień ekspertów ADP ? Patricii Molenaar, Wiceprezes ds. Sprzedaży na region Polski, Hiszpanii i Szwajcarii oraz Manueli Montagnany, Wiceprezes ds. HR na region EMEA, zostały przedstawione najważniejsze tendencje obowiązujące na rynku pracy w Europie oraz wnioski niezwykle istotne dla pracodawców. Najnowszy raport ADP ukazuje zmieniające się oczekiwania, potrzeby oraz pragnienia pracowników, dzięki którym liderzy biznesu mogą opracować krótko- i długofalowe strategie. Innym ciekawym aspektem poruszanym podczas prelekcji była dynamiczna ewolucja zachodząca na polskim rynku pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami najnowszego badania ?Evolution of Work? na stronie internetowej ADP Polska http://www.adp.pl/hcm-umbrella/evolution-of-work.

Działania komunikacyjne związane z prezentacją najnowszego badania ADP podczas spotkania ?Evolution of Work?, realizował zespół BrandLab.

12 kwietnia 2016