Karolkowa Business Park z certyfikatem BREEAM In-Use

Karolkowa Business Park z certyfikatem BREEAM In-Use

Karolkowa Business Park ? biurowiec klasy A zrealizowany na warszawskiej Woli przez Grupę ASBUD ? otrzymał certyfikat BREEAM In-Use z oceną ?Very Good?, potwierdzający wysoką jakość zastosowanych rozwiązań energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska. Budynek oferuje ponad 18,6 tys. m kw. łącznej powierzchni komercyjnej i został oddany do użytku w styczniu 2015 r.

Karolkowa Business Park to inwestycja biurowa realizowana od początku z myślą o komforcie najemców. Oprócz unikatowej architektury łączącej nowoczesność z zabytkowymi fragmentami murów dawnej fabryki Philipsa, wysokiej jakości wykończenia i zastosowanych rozwiązań technicznych Karolkowa Business Park oferuje użytkownikom dostęp do stref zielonych w postaci imponujących tarasów i patio.

Kompleks Karolkowa Business Park uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną ?Very Good? w kategorii ?Asset Performance?. Obecnie obiekt jest w trakcie certyfikacji w obszarze ?Building Management?.

Za proces certyfikacji Karolkowa Business Park odpowiada firma doradcza JLL, która pełni również funkcję zarządcy obiektu.

BrandLab odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne dedykowane inwestycjom realizowanym przez Grupę ASBUD.

27 września 2016