Odkrywamy mroczne tajemnice RPA na player.pl!

Odkrywamy mroczne tajemnice RPA na player.pl!

?Cape Town? to najnowszy serial kryminalny wyprodukowany w międzynarodowej koprodukcji player.pl i all-i-production, którego scenariusz bazuje na bestsellerowej powieści Deona Meyera o tej samej nazwie.
Głównym bohaterem kryminału jest Mat Joubert, kapitan policji w Kapsztadzie, jeszcze do niedawna cieszący się jednymi z najlepszych statystyk w zakresie walki z przestępczością. Wszystko zmienia się po śmierci jego żony, która również była policjantką. Pomimo upływu czasu od jej śmierci, Mata nadal dręczą wspomnienia i poczucie winy. Nowy pułkownik policji w RPA postanawia dać szansę Joubertowi ? w ciągu pół roku musi wrócić do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Nowy rok przynosi również serię zabójstw, których ofiarami są biali mężczyźni. Narzędzie zbrodni ? mauser ? przywołuje czasy apartheidu.
W rolach głównych serialu wyreżyserowanego przez Petera Ladkani wystąpią: Trond Espen Seim i Boris Kodjoe ? gwiazda ?Resident Evil: Retrybucja?. Oprócz nich w serialu zobaczymy również jednego z najlepszych polskich aktorów ? Marcina Dorocińskiego oraz Arnolda Vosloo, Annę Baranowską, a także Isoldę Dychauk, która zagrała jedną z głównych ról w kultowej produkcji ?Prawdziwa historia rodu Borgiów?.

Serial kryminalny ?Cape Town? dostępny wyłącznie na player.pl od 23 czerwca br.

Działania komunikacyjne dla player.pl, w tym związane z premierą serialu ?Cape Town?, realizuje zespół BrandLab.

23 czerwca 2016