Pierwsza edycja IdeaLab za nami!

Sesja trwa w najlepsze!? Zanim studenci wyjadą na zasłużone wakacje muszą zaliczyć egzaminy. Za nami również jeden z nich ? Akadamia komunikacji i PR ? IdeaLab, którą zrealizowaliśmy wspólnie z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego. Dwudziestka studentów różnych kierunków zrekrutowanych przez Inkubator przez 8 spotkań w trakcie 4 tygodni miała okazję poznać podstawy Public Relations, budowania relacji z mediami, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, kampanii społecznych i edukacyjnych, digital marketingu i zarządzania sytuacjami kryzysowymi. Jakie to były spotkania? Intensywne, inspirujące, wartościowe dla obu stron i przede wszystkich szczere i otwarte.

Uczestnicy wystawili nam średnią ocenę na poziomie 8,61 ? co wskazuje, że ZDALIŚMY! ??? ???. Na jesieni wracamy z drugą edycję IdeaLab ? będzie jeszcze intensywniej i ciekawiej!

?? Dziękujemy uczestnikom warsztatów za tak wysoką ocenę, ale przede wszystkim za chęci do pracy i otwartość na nową wiedzę. Za nieszablonowe myślenie i ciekawość Public Relations.

?? Dziękujemy bardzo wszystkim gościom specjalnym ? Justynie Dżbik-Kluge, Monice Coś, Aleksandrze Szłamas, Urszuli Płochockiej i Katarzynie Żądło ? za wsparcie nas swoją wiedzą i doświadczeniem. Za to, że tak chętnie i z zaangażowaniem odpowiadałyście na pytania uczestników. Bez Was nie udałoby się tak ciekawie opowiedzieć o naszej fantastycznej pracy! ?

?? Dziękujemy również Inkubatorowi Uniwersytetu Warszawskiego za możliwość zrealizowania tego ambitnego projektu. Cieszymy się, że nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłym semestrze!?

10 lipca 2019