Rekordowe wyniki ? produkcja nadaje ton Nowoczesnej Gospodarce!

Rekordowe wyniki ? produkcja nadaje ton Nowoczesnej Gospodarce!

ADP Polska, wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim, zaprezentował wyniki najnowszego badania ?Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce Q2 2016?. Rekordowe zmiany, które wpłynęły na dynamiczny rozwój Nowoczesnej Gospodarki, odnotowano w sektorze produkcyjnym. W II kw. br. przedsiębiorstwa specjalizujące się w produkcji zarejestrowały absolutnie niespotykany dotychczas aż 9,21% wzrost zatrudnienia ? a w przypadku firm zatrudniających powyżej 500 pracowników był on jeszcze wyższy i zbliżył się do magicznej bariery 10% (9,78%).

Raport ?Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce Q2 2016? jest piętnastym z cyklu raportów, które przygotowywane są przez ADP Polska regularnie ? w formie podsumowań kwartalnych i rocznych. Raport został opracowany w oparciu o rzeczywiste dane dotyczące poziomu zatrudnienia klientów firmy w okresie Q1 2012 ? Q2 2016, które zostały zestawione z danymi Głównego Urzędu Statystycznego, reprezentatywnymi dla całego rynku pracy w Polsce.

Działania komunikacyjne związane z publikacją raportu koordynuje BrandLab. O wynikach najnowszego badania ADP Polska mogliśmy usłyszeć w Radiowej Trójce i przeczytać na łamach m.in. Rzeczpospolitej i Gazety Wyborczej Praca.

8 sierpnia 2016