ROHLIG SUUS Logistics otwiera nowe obiekty w Krakowie i Szczecinie

ROHLIG SUUS Logistics, największy polski kompleksowy operator logistyczny, otworzył nowe obiekty w Krakowie i Szczecinie. Obie lokalizacje mają kluczowe znaczenie dla działalności operacyjnej firmy. Kraków zapewnia doskonałe połączenie z całym krajem oraz Czechami i Słowacją. Natomiast nowoczesny magazyn w Szczecinie zwiększa możliwości firmy w zakresie logistyki kontraktowej dla klientów z regionu Pomorza Zachodniego, Skandynawii i Niemiec.

? Na rynku operatorów działających w regionie wyróżnia nas kompleksowość oferty. Stawiamy na długoterminową obsługę całościowych łańcuchów dostaw ? od transportu komponentów z Dalekiego Wschodu, przez obsługę celną, dostawy do fabryk po dystrybucję gotowych towarów w Polsce lub na świecie. Za pomocą zaawansowanych systemów informatycznych, dajemy klientom możliwość podglądu statusu przesyłek, co daje im możliwość analizy realizacji założonych celów biznesowych w czasie rzeczywistym ? mówi Artur Malarski, Dyrektor ds. Produktu Logistyki Kontraktowej ROHLIG SUUS Logistics.

Krakowski nowy magazyn zajmuje powierzchnię 15 tys. m kw. i jest pierwszym w Małopolsce obiektem łączącym funkcję magazynu logistycznego oraz nowoczesnego terminala przeładunkowego typu cross-dock do obsługi operacji logistyki kontraktowej pod jednym dachem. Szczeciński budynek składa się z innowacyjnego multiklienckiego magazynu klasy A i zajmuje powierzchnię 7 tys. m kw.

4 grudnia 2018