Szalony sen staje się rzeczywistością, gdy go po prostu realizujesz

Już od 30 lat hasło ?Just Do It? motywuje sportowców z całego świata, bez względu na dyscyplinę czy poziom zaawansowania. Drugie video z serii JDI ?Dream Crazy” to wyraz uznania dla tej różnorodności. Klip opowiada historie zawodników, zarówno o międzynarodowej sławie, jak i tych, o których dopiero usłyszymy. Wszyscy oni wykorzystują siłę sportu, aby zmieniać świat.

Obok inspirujących profesjonalistów – LeBrona Jamesa, Sereny Williams, Odella Beckhama Jr., Eliuda Kipchoge – w spocie zobaczymy niesamowitych atletów: 29-letnią fenomenalną parakoszykarkę Megan Blunk, która zdobyła złoto w Rio w 2016 roku; Isaiah Birda, który urodził się bez nóg, a już w wieku 10 lat był niepokonany w swojej drużynie wrestlingowej; Charliego Jabaley?a – Ironmana, który zmienił swoje życie o 180 stopni, zrzucając 120 funtów, przechodząc na weganizm, i w ten sposób hamując wzrost towarzyszącego mu przez całe życie nowotworu mózgu oraz Michigander Alicia Woollcott, która jednocześnie grała na pozycji obrońcy w drużynie amerykańskiego futbolu i została wybrana królową licealnego balu.

W klipie pojawiają się początkujący profesjonaliści, a także mistrzowie świata: kanadyjska gwiazda futbolu Alphonso Davies; pochodzący z Hawajów surfer Kai Lenny; amerykańscy deskorolkowcy Lacey Baker i Nyjah Huston; niemiecka bokserka Zeina Nassar oraz reprezentacja USA w piłce nożnej kobiet.

6 września 2018